KURUMSAL

Modern Sedir Şark köşesi, sedir, mefruşat imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir. Modern Sedir kurulduğu 1988 yılında 70 M2 alanda faliyetlerine başlayıp sürekli kendini yenileyerek 2003 yılında 500 M2alanda babadan oğula geçerek faliyetlerine devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve uygun ödeme koşulları ile müşteri kitlesini hızla artırmıştır. 28 yılı aşan köklü bir yapıya sahip olan firmamız, üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.Modern Sedir ’de her eve, her mekâna ve her zevke uygun bir formül bulmak mümkün. Modern Sedir olarak biz, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak görüyoruz, bunun için ürünlerimizde kullanılan malzemelerde tercihimiz daima en kaliteliden yana olmaktadır.Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. " Kaliteli Tesadüf Değildir " sloganıyla, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.

 

Misyonumuz

Müşterilerimiz beklentilerinin ötesinde, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun yüksek performanslı, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünler üretmek ve hizmetlerini sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Modern Sedir, günümüz çizgisi, gelecek önsezisi, felsefesi ile üretim üzerine yoğunlaşan sürekli bir araştırmanın sonucudur. Performans ve teknolojisi ile sıradanlıktan uzak, mevcut trendleri yakından takip eden, gelecekteki yaşam biçimlerini sezinleyen estetik tarz. Tasarım, performans, özgünlük, estetik, trendler, dayanıklılık, kalite ve konfor “KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR” sloganının bütünleştiği yerdir.

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat